Sporty dla kazdego

Sporty dla kazdego

Lake Tahoe jest doskonałym miejscem na następne wakacje rodzinne. Od zwiedzania z zewnątrz zorganizowanych obozach i zajęciach, istnieją liczne zajęcia dla dzieci i ich rodzin w Lake Tahoe. I, być może największą niespodzianką, że większość z tych działań są dostępne w niewielkim stopniu bez żadnych kosztów.

Jezioro Tahoe to amerykański skarb z jego pięknem, ostre i czyste powietrze, a słońce świeci około 80% czasu.pik-okna.pl/okna Lake Tahoe jest duża alpejskie jezioro otoczone przez wysokie góry Sierra Nevada, międzystrefowych granice Nevadzie i Kalifornii.

W lecie można spożywać żeglugi i sportów wodnych, piaszczystych plaż, jazda na rowerze, golf, tenis, turystyka, camping, balonem, piesze wycieczki, jazda konna, wspinaczka, skoki na bungee, parasailing i więcej z niekończących się możliwości.

Istnieją trzy tereny rekreacyjne, które warto wziąć pod uwagę podczas wizyty w Lake Tahoe. Król Plaża Recreation Area, która jest największym na plaży w North Tahoe. Oferuje on odcinek płyty stropowe S - 240 x150 3000 stóp na piasku z pływania, tereny piknikowe i wypożyczyć łódź. W miesiącach letnich, Tahoe City fotografia Plaża gospodarze darmowe koncerty niedzielę i środę wieczorem filmów. Południowym brzegu w Zephyr Cove jest popularny ze względu na przystani i restauracji.

W zimie obszar otrzymuje średnio 409 "śniegu, co sprawia Tahoe jednym z miejsc premier narciarskich w Ameryce. Obszar ten obejmuje 15 ośrodków zjazdowych, 10 ośrodków narciarstwa biegowego oraz zestaw do snowboardzie, łyżwach, rakietach śnieżnych, Skuter śnieżny, zaprzęgi, kuligi jazda i oczywiście po prostu grać w śniegu.

Rok Inne okrągłe wędkowania, Vegas styl hazardu i wielkie nazwiska rozrywki w kasynach. I to nie jest jezioro. Jezioro Tahoe słynie z krystalicznie czystej wody i ogromnych rozmiarów.
Wpis zawdzięczamy