Zawody w sportach ekstremalnych

Zawody w sportach ekstremalnych

Pamiętaj odwrotu jako dziecko, kiedy byłaś znudzona rutynę zawsze były również znudzony rówieśników i rodzeństwa, kłótnie i fochy wykluczyć dzień i twoja mama zwykle interweniował coś cię rozpraszać i przywrócić uśmiechy. Na pewno pamiętasz te dni z moimi dziećmi i strasznie brzmiące jak moja własna matka z poważnych ostrzeżeń, że "nie będzie łez przed snem". Cóż, okazuje się, że rzeczy nie są takie różne w dorosłych związkach.

Niedawne badanie przeprowadzone w Europie Zachodniej, próbując ustalić, co sprawia, że ??pary pobyt w miłości, pobyt podekscytowany ze sobą po 30 lub więcej lat małżeństwa, stwierdziła, że ??różne działania, próbując czegoś nowego i stworzenia zabawy, ulepszone uczucia miłości i chcą być razem ! Okazuje się, że wprowadzenie na chichoty włącza receptorów mózgi do ogrzania, fuzzy uczucia. Uprawiając nawet nieco odwagi daje adrenaliny i że zaczyna pan mówi.

Myślałam o przykłady w moim życiu, kiedy czułem szczególnie bliskie mojemu mężowi i niskie i oto razy pamiętam najlepsze są te, które miały nam rozciąganie nasze granice, próbując czegoś nowego i niezmienny śmiechu aż krzyknęła. Byliśmy zamrożone kilka lat temu na wielkim obowiązku dziecko w ośrodku narciarskim. W dorosłe dzieci były wyłączone na stokach i byliśmy z pod piątki w obszarze sankach; my nie tylko zamrożenie, ale nudzić. "Chodź," mój mąż krzyknął chwytając mnie za ramię, "mamy zamiar dać tego spróbować." Wynajął dwu- osobowa tor iw dół poszliśmy. Dosłownie i wiele razy! Wielki dzieci były brawo nas, inne pary patrzył ze zdumieniem, jak dwóch doskonale statecznych szukających folku cisnął (wolno rzucać) w dół stoku królika, wrzeszcząc jak banshee. Na kolację tego wieczoru jako opowieść o naszej odwagi nabrała epickich (jako Wielki dzieci powiedziano jej, babcia robiła podwójne koziołki, coraz powietrze), mąż włożył rękę pod stołem, ścisnął moje kolano i mrugnął do mnie. Było cudownie. Zrobiłem jednak spadać, aby przejść skoki spadochronowe, ale skoczył na okazję do białej wody tratwy.

Myślę, że wychodzi z komfortu roli przybliża cię ze sobą. Robisz coś tylko dla heck tego i nie ma konkurencji zaangażowane. Pamiętam wyraz używany przez mojego tatę ", zmiana jest tak dobry, jak na lekarstwo". To prawda, a lekcja świadomie starają się włączyć do mojego życia. Trochę jak objazdu, gdy tak naprawdę nie jest to konieczne, aby to zrobić. Wiesz co, jeśli rzeczy są odrobinę nudny w swoj rehabilitacja krakówej relacji, zamiast wzdychając i zbierając strzępki zdjął sweter, pochylić się i szeptać coś do ucha niegrzeczny ... "chcesz iść bungee ze mną?" Nigdy nie wiesz.

Anne Perry

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *