Zawody w sportach ekstremalnych

Zawody w sportach ekstremalnych

Pamiętaj odwrotu jako dziecko, kiedy byłaś znudzona rutynę zawsze były również znudzony rówieśników i rodzeństwa, kłótnie i fochy wykluczyć dzień i twoja mama zwykle interweniował coś cię rozpraszać i przywrócić uśmiechy. Na pewno pamiętasz te dni z moimi dziećmi i strasznie brzmiące jak moja własna matka z poważnych ostrzeżeń, że "nie będzie łez przed snem". Cóż, okazuje się, że rzeczy nie są takie różne w dorosłych związkach.

Niedawne badanie przeprowadzone w Europie Zachodniej, próbując ustalić, co sprawia, że ??pary pobyt w miłości, pobyt podekscytowany ze sobą po 30 lub więcej lat małżeństwa, stwierdziła, że ??różne działania, próbując czegoś nowego i stworzenia zabawy, ulepszone uczucia miłości i chcą być razem ! Okazuje się, że wprowadzenie na chichoty włącza receptorów mózgi do ogrzania, fuzzy uczucia. Uprawiając nawet nieco odwagi daje adrenaliny i że zaczyna pan mówi.

Myślałam o przykłady w moim życiu, kiedy czułem szczególnie bliskie mojemu mężowi i niskie i oto razy pamiętam najlepsze są te, które miały nam rozciąganie nasze granice, próbując czegoś nowego i niezmienny śmiechu aż krzyknęła. Byliśmy zamrożone kilka lat temu na wielkim obowiązku dziecko w ośrodku narciarskim. W dorosłe dzieci były wyłączone na stokach i byliśmy z pod piątki w obszarze sankach; my nie tylko zamrożenie, ale nudzić. "Chodź," mój mąż krzyknął chwytając mnie za ramię, "mamy zamiar dać tego spróbować." Wynajął dwu- osobowa tor iw dół poszliśmy. Dosłownie i wiele razy! Wielki dzieci były brawo nas, inne pary patrzył ze zdumieniem, jak dwóch doskonale statecznych szukających folku cisnął (wolno rzucać) w dół stoku królika, wrzeszcząc jak banshee. Na kolację tego wieczoru jako opowieść o naszej odwagi nabrała epickich (jako Wielki dzieci powiedziano jej, babcia robiła podwójne koziołki, coraz powietrze), mąż włożył rękę pod stołem, ścisnął moje kolano i mrugnął do mnie. Było cudownie. Zrobiłem jednak spadać, aby przejść skoki spadochronowe, ale skoczył na okazję do białej wody tratwy.

Myślę, że wychodzi z komfortu roli przybliża cię ze sobą. Robisz coś tylko dla heck tego i nie ma konkurencji zaangażowane. Pamiętam wyraz używany przez mojego tatę ", zmiana jest tak dobry, jak na lekarstwo". To prawda, a lekcja świadomie starają się włączyć do mojego życia. Trochę jak objazdu, gdy tak naprawdę nie jest to konieczne, aby to zrobić. Wiesz co, jeśli rzeczy są odrobinę nudny w swoj rehabilitacja krakówej relacji, zamiast wzdychając i zbierając strzępki zdjął sweter, pochylić się i szeptać coś do ucha niegrzeczny ... "chcesz iść bungee ze mną?" Nigdy nie wiesz.

Anne Perry

Wpis zawdzięczamy