Sporty ekstremalne w mediach

Sporty ekstremalne w mediach Drut kolczasty był powszechnie używany w czasie II wojny światowej, a więc na początku zajęć. Siatki Cargo były często stosowane w desantowych przy wsiadaniu i wysiadaniu. W powiększyć obraz, kurs jako całość i poszczególne przeszkody służyć wspólnemu celowi: ". Aby dać żołnierzom zaufanie do swoich zdolności umysłowych i fizycznych, podczas gdy kultywowanie osobistej odwagi i rozwijanie pracy zespołowej" Z tego powodu wielu współczesnych oddziały wojskowe uznały ten element szkolenia jako "oczywiście ufności."

Szkolenie tor przeszkód

Choć tor przeszkód same są metody szkoleniowe dla wojska, wielu chęć przygotować tor przeszkód albo jako potencjalny rekrut wojskowej lub cywilnej szuka fizycznego wyzwania.

Pewne aspekty tor przeszkód można łatwo i efektywnie replikowane w domu. Liny i siatki ładunkowe mogą być zakupione i zainstalowane na niskim kosztem. Do wspinaczki praktykę, zaleca się dwadzieścia stóp liny Manila 1 A do 2 cali. Zakotwiczyć go do wiarygodnego źródła o bezpiecznym węzeł. Chociaż istnieją różne sposoby, aby wspiąć się na liny, hamulec i sposób squat jest zaufany metoda Navy Seals. Metoda ta została podsumowana w następujący sposób:

"Wszystko jest na [przerwa i przysiad] Technika ta jest podskoczyć chwycić linę wysoka, pozwalając na upadek liny na zewnątrz nogi. Korzystanie z nóg, że lina spada, wystarczy stanąć na nim za pomocą odwrotnego stóp pomóc. połączenie liny padającego na górze drugiej stopy i zwiększanie się liny z drugą nogą zablokuje liny w miejscu ".

Inne aspekty tor przeszkód są trudne do odtworzenia bez dostępu do kursu, ale stosowne umiejętności mogą nadal być opracowane za pomocą innych środków. Większość kursów mają znaczną odległość między przeszkodami wymagającego miary wytrzymałości, które mogą być wytwarzane przez zwykłe procedury eksploatacji.
Wpis zawdzięczamy