Sporty wysokiego ryzyka - podzial

Sporty wysokiego ryzyka - podzial Mamy również trenować je przeskoczyć rów, w razie potrzeby, lub jakikolwiek inne przeszkody, nawet prowadzenie prowadzenie ciężary tak duży, jak można je zrozumieć. "

W ciągu ostatnich dwustu lat, Ameryka stała się współczesnym Rzymie. Dużo w formacji amerykańskiej celowo wzorowane wielkiego, starożytnego imperium. The Colonial Army pewnością zaskoczył świat kiedy to pokonał Imperium Brytyjskiego w wojny o niepodległość , ale nie było aż do II wojny światowej, że Ameryka zapewnił sobie jako ostatecznego, globalnego supermocarstwa.healthandfitness.pl - trener personalny Amerykańskie społeczeństwo przekształca się w machinę wojenną. W tym krytycznym momencie, Brig. Gen.William Hoge ustanowił nowoczesny tor przeszkód w Ft. Belvoir. Hoge za tor przeszkód rozpoczął działalność wiosną 1941 szkolenie nowych rekrutów do walki. Jego projekt został uaktualniony przez majora Ludwika Prentiss w listopadzie tego samego roku i od tamtej pory podstawowym elementem amerykańskiego szkolenia wojskowego.

Wspólne Elementy Wojskowego tor przeszkód

tory przeszkód są przeznaczone do testowania predyspozycje fizyczne uczestnika. W wojsku, służą one dodatkowy cel przygotowanie żołnierzy do walki. Aby osiągnąć te cele, w oryginalnych oczywiście Hoge za "Uczestnicy musieli wspinać się po ścianach, skakać przez druty kolce i przedzierać się przez rowy i rur". Nowoczesne kursy nadal korzystać z wielu z tych podstawowych elementów w ich szkolenie. Fizyczne wyzwania w nowoczesne tory przeszkód można podzielić na następujące kategorie: skoków, uników, wspinaczka, poziomego ruchu postępowego, sklepienia, indeksowania, bilansowania. Materiały stosowane w toku obejmują dzienniki i konstrukcji drewnianych, liny Manila, sieci ładunku, drut kolczasty i rur. Środowisko kursu będą się różnić, ale może to błoto, las i przeszkód wodnych.

Początki wielu przeszkód znaleziono w ich praktycznego zastosowania na polu.
Wpis zawdzięczamy tanie oc samochodu