Sporty wodne - rodzaje

Sporty wodne - rodzaje Dzieje się tak pomimo wysokich kosztów sprzętu, łodzi, pojazdu holującego, paliwa i opłat związanych ze sportem, który sprawia, że ??jej rozrywką dla bogatszych rodzin.

Jako sport postępowała więcej konkursy odbyły i wydarzenia zostały podzielone na trzy dyscyplinach slalomie, podstęp i skoku. Konkurencyjne narciarzy wodnych konkurować z własnej płci i wewnątrz własnej grupy wiekowej, niektóre konkurencyjne narciarzy wodnych w ich 80s więc jej nigdy nie jest za późno, aby wziąć udział!

Slalom narciarski

Początkowo kurs slalom był tylko wiersz boje w linii prostej, która narciarz miał na nartach i obecnie, ale oczywiście został zmodyfikowany w ostatnich latach. Dziś oczywiście slalomem to seria boje ustalonych w drodze prostej 8 stóp od siebie i seria sześciu wstępnie ustawionych boje, które sprawiają, że bramy wejściowe i wyjściowe. Łódź przemieszcza się w dół na środku boje o określonej prędkości i narciarz zygzaków za łodzią obejść boje. Kierowca łodzi musi być Specjalista też; jest to wyzwanie, aby utrzymać prostą drogę, zachowując w sposób ½ mile tolerancję godziny określonej prędkości. Maksymalna prędkość łodzi konkurencja jest 36 mil na godzinę, która nie brzmi szybki, ale narciarze hit prędkość do 70 mph po przekroczeniu wake między bojami następnie powoli do około 20mph jak zaokrąglić ich boje, i robią to 6 razy w ciągu 17 sekund, ta nagła zmiana prędkości dają dość adrenaliny!

Gdy narciarz kończy kurs z powodzeniem przy maksymalnej prędkości łodzi robią to trochę trudniejsze, skracając długość liny. Najlepsi narciarze slalom użyć liny 32 'długości i boje są ustawione 35 stóp od środka toru łodzi tak narciarz musi pochylić się i rozciągnąć aby boję.

sztuczka narciarstwo

To oznaczało pierwotnie usunięcie nartę i trzymając go nad głową, ale w dzisiejszych czasach to trochę inaczej.Dziś narciarzy sztuczka zrobić "toe hold 'sztuczki, gdzie oni trzymają linę przez jednego z ich stóp za pomocą specjalnej uprzęży. Robią krok przeniesień, skoki i salta, a punkty przyznawane są w zależności od stopnia trudności. Narciarz ma 20 sekund, aby wykonać jak najwięcej sztuczek jak to możliwe i justynaczowicka.pl/sesja-noworodkowa-krakow dozwolone jest dwa biegi sztuczka.

skoki

Skok jest najbardziej ekscytujące wydarzenie; pierwotnie miał skoczyć rampy powierzchni drewnianych rolkach! Obecnie wysokość rampy skok wynosi od 2 ½ do 5 ½ stopy i maksymalna prędkość łodzi jest 36 mil na godzinę. Rekord świata skok wynosi ponad 200 stóp i pochodnej zdarzeń 'lotach narciarskich ", które mają dłuższy podjazd i szybszą prędkość łodzi, narciarze są bliskie znaku 300 stóp. Zdarzenie skok freestyle jest również ekscytujące obserwować z koziołki, śmigłowców i wielu innych niezwykłych sztuczek.

Wpis zawdzięczamy