Sporty ekstremalne - jak ewoluowaly

Sporty ekstremalne - jak ewoluowaly

Tradycja, mity z czasów starożytnych i Death Defying skoki są częścią starożytnej kolebki printexpress.pl/gadzety-reklamowe/ sportów ekstremalnych. Najbardziej spektakularnie przerażające ceremonia religijna jest powtarzane co roku. Tłumy stały w niemym zachwycie, jak 75 "kruche wyglądający wieża zawaliła, biorąc każdy na nim na ziemię.Kraków fotografia dziecięca

Jest to jeden z najbardziej spektakularnie przerażających ceremonii religijnych na świecie, na Vanuatu Pięćdziesiątnicy wyspy, nurkowania gruntów. W domu i starożytnych kolebką sportu ekstremalnego i pre-biegacz wszystkich nowoczesnych skoków bungee.

Legenda, od mglistych mitów czasu, ma to tajemnicę przedsiębiorstwa (damska), że pierwsza ziemia nurek był kobietą. W desperackiej próbie ucieczki nadużyć męża ona związana winorośli na kostce i zanurkował od szczytu drzewa. Ona przeżyła. Jej mąż, nie może zostać przebita przez kobietę, zanurkował po niej bez pomocy winorośli. On umarł.

Ten zwrócił się do starożytnych ceremonii z okazji upraw yam pokazując swoje pierwsze zielone wskazówki na początku kwietnia. Przynajmniej jedna wielka drewniana wieża zbudowana jest w każdym z południowych wioskach na wyspie. Wieże często sięgać 23 mln (75ft).

W tym roku, w każdą sobotę, od kwietnia do czerwca, ma być dzień skok, gdzie mężczyźni w każdym wieku będą wyrównane się zanurzyć. Niestety może to być ich ostatni akt na ziemi.

Wyspiarze wierzą, że skok jest niezbędne w celu zagwarantowania nagrodę żniwa Yam. pleców lub ramion nurkowie muszą myć uprawianej ziemi, tak aby ziemia owocne. Mam nadzieję, że wszystkie skały zostały usunięte z terenu.

Obecnie także stać się uroczystość pokazać akceptację męskiej do męskości. Jakie potencjalne skok śmierć dowodzi męskości, jednak jest poza zrozumieniem naszych cywilizowanych umysłów.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *