Sporty ekstremalne - jak ewoluowaly

Sporty ekstremalne - jak ewoluowaly

Tradycja, mity z czasów starożytnych i Death Defying skoki są częścią starożytnej kolebki printexpress.pl/gadzety-reklamowe/ sportów ekstremalnych. Najbardziej spektakularnie przerażające ceremonia religijna jest powtarzane co roku. Tłumy stały w niemym zachwycie, jak 75 "kruche wyglądający wieża zawaliła, biorąc każdy na nim na ziemię.Kraków fotografia dziecięca

Jest to jeden z najbardziej spektakularnie przerażających ceremonii religijnych na świecie, na Vanuatu Pięćdziesiątnicy wyspy, nurkowania gruntów. W domu i starożytnych kolebką sportu ekstremalnego i pre-biegacz wszystkich nowoczesnych skoków bungee.

Legenda, od mglistych mitów czasu, ma to tajemnicę przedsiębiorstwa (damska), że pierwsza ziemia nurek był kobietą. W desperackiej próbie ucieczki nadużyć męża ona związana winorośli na kostce i zanurkował od szczytu drzewa. Ona przeżyła. Jej mąż, nie może zostać przebita przez kobietę, zanurkował po niej bez pomocy winorośli. On umarł.

Ten zwrócił się do starożytnych ceremonii z okazji upraw yam pokazując swoje pierwsze zielone wskazówki na początku kwietnia. Przynajmniej jedna wielka drewniana wieża zbudowana jest w każdym z południowych wioskach na wyspie. Wieże często sięgać 23 mln (75ft).

W tym roku, w każdą sobotę, od kwietnia do czerwca, ma być dzień skok, gdzie mężczyźni w każdym wieku będą wyrównane się zanurzyć. Niestety może to być ich ostatni akt na ziemi.

Wyspiarze wierzą, że skok jest niezbędne w celu zagwarantowania nagrodę żniwa Yam. pleców lub ramion nurkowie muszą myć uprawianej ziemi, tak aby ziemia owocne. Mam nadzieję, że wszystkie skały zostały usunięte z terenu.

Obecnie także stać się uroczystość pokazać akceptację męskiej do męskości. Jakie potencjalne skok śmierć dowodzi męskości, jednak jest poza zrozumieniem naszych cywilizowanych umysłów.
Wpis zawdzięczamy