Sporty ekstremalne - dla kogo

Sporty ekstremalne - dla kogo

Działa borowinowe stały się bardzo popularne w ostatnim dziesięcioleciu. Masz najprawdopodobniej widział reklamy zdarzenia takie jak Spartan Race lub Dash wojownikiem. Wiesz, te w których uczestnicy są pokryte błotem, jak przeskoczyć ogniskach.

Ale co to Run błoto, tak?

Choć nie ma żadnego rodzaju formalnej organizacji, która reguluje ten sport, biegać błoto jest wyścig / event gdzie zawodnicy muszą ukończyć kurs, który ma wiele przeszkód dla zawodników przechodzić. Jak sama nazwa wskazuje oblicz ubezpieczenie, zwykle co najmniej jedna z barier obejmie błota.

Jest to podstawowa koncepcja, ale istnieje mnóstwo wariacji na temat tego pomysłu. Niektóre z tych konkursów są bardzo hardcore, a może trwać jeden dzień lub dłużej. W tych działaniach, konkurenci mogą skończyć działa co najmniej 50 mil i przeszkody, jakie napotykają, są rzeczywiście bardzo trudne. Inne trasy błota są bardziej przygotowane do przeciętnej osoby, która chce realizować cel fitness i kto szuka zabawy weekendu wyzwanie. Działa na bazie błot, jak to jest około 5 km z przeszkodami, że większość osób może ukończyć tak długo, jak są one w przyzwoitym stanie. Uczestnicy mogą się wspinać na sieci ładunku, przejść przez belek równowagi lub czołgać pod drutem kolczastym. Większość czasu, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w zespole w tych wydarzeniach.

W całych Stanach Zjednoczonych istnieje ponad 500 wyścigów tor przeszkód rocznie, a miliony uczestniczą co roku. Najpopularniejszym z tych serii jest Dash Wojownik, ale więcej niż 40 firm produkuje podobne wydarzenia na szczeblu krajowym. Niektóre z tych organizacji, które przyjęły tematy ich serii, takich jak bohater Rush, w którym wszystkie przeszkody przypominać coś strażak musiałby de (tj drabin, spłynięcie ankiet).

Z wyjątkiem kilku bardzo konkurencyjnych wyścigów zawodnicy mogą swobodnie obejść żadnych przeszkód, które mogą nie być w stanie to zrobić. W konkurencyjnych wyścigów, zawodnik, który nie może zrobić przeszkodę nie mogą kwalifikować się do nagród lub może czekać w "polu karnym" za kilka minut.

W wielu zawodach biegaczy błoto nie brać siebie zbyt poważnie. Wiele imprez zachęcają zwariowanych kostiumów, a prawie wszystkie z nich przyciągają uczestników poprzez promowanie wielkie after-party po zakończeniu wyścigu. Darmowe piwo dla wszystkich uczestników!

Przeszkoda wyścigi oczywiście zainspirował wielu ludzi, aby osiągnąć swoje cele fitness. Dlaczego nie zobaczyć, co wszystkie hype jest?

Jeśli chcesz dać błota Running spróbować, sprawdzić błota Running HQ. Ta strona internetowa zawiera mnóstwo porad szkoleniowych, a także informacje o wydarzeniach w Twojej okolicy.

Wpis zawdzięczamy http://zegarydobosz.pl/3-zegary-stojace