Sporty ekstremalne a wiek

Sporty ekstremalne a wiek

Airsoft UTG typ 96 snajper jest jednym z wielu airsoft karabinów snajperskich, który oferuje wyjątkową siłę ognia i wydajność. Jest to karabin działania śrubę, która wystrzeliwuje amunicję w szybkim 480 stóp na sekundę. Aparat wyposażono w regulowany system Hop-Up, który pozwala snajper większą kontrolę nad prędkością i trajektorii amunicji.https://printexpress.pl/gadzety-reklamowe/

Wiele airsoft karabiny snajperskie mają precyzja metalową beczkę, a Type UTG 96 nie jest wyjątkiem. To da shooter lata niezawodnej pracy. Z metalową beczkę choć będzie to konieczne, aby utrzymać lufy oczyszczone i wolny od rdzy. Zawsze należy przetrzeć przez lunetę i wszelkie inne elementy metalowe z dowolnym olejem broni, które można wykorzystać w dowolnym rzeczywistym broni po każdym i każdego przedsięwzięcia w dziedzinie walki.

Airsoft karabiny snajperskie pozwalają zabójca wybieranie ich w celu, zwłaszcza jeśli strzykawka jest wyposażona w wysokiej jakości zakresu. Type UTG 96 zawiera zakres danego Leapers UTG Tactedge 4x40, który jest wyposażony w pełnym rozmiarze zamontowania Zakres Tkacz.

UTG typ 96 karabin snajperski ma armię cyfrowego wzór wytłoczony na magazynie dając ten pistolet bardzo realistyczny wygląd. Jest wyposażony w dwa 23 okrągłych czasopism, dając dużo shooter amunicji na ogień w ich przeciwnikiem. Jak w przypadku większości meble kute karabinów snajperskich airsoft, Type 96 jest napędzany sprężyną broń, która produkuje doskonałą moc wypalania. Za każdym razem, że akcja śruba jest odciągany, BB jest podnoszony z magazynu i jest gotowy do opalania. Akcja ta przygotowuje również sprężynę do wypalania.

Airsoft karabiny snajperskie szybko stają pistolet z wyboru dla wielu doświadczonych miłośników airsoft i mają własne zaszczytne miejsce w wielkim sporcie airsoft.

Wpis zawdzięczamy ubezpieczenia komunikacyjne ac