Motocross - na czym polega

Motocross - na czym polega

Tor przeszkód: History and Modern Purpose

Zawieszony w kulturze zachwycony rekreacji technologicznego pokolenie Amerykanów odwraca się do wyścigów oczywiście przeszkodą osobiste wyzwanie. Ta rosnąca popularność zrodził przemysł chluby wielu miejscach pełnych ze społecznościami wsparcia i sprzętu treningowego. Na długo przed przeszkody kursy stał się kultowy pop-sport, założyli się jako oprawy twardej nosem szkolenia wojskowego.zapoznaj się z naszą ofertą Ten artykuł będzie przegląd pochodzenie wojskowe tory przeszkód, niektóre podstawowe elementy tor przeszkód i technik szkoleniowych stosowanych w celu przygotowania do tor przeszkód.

Historia tor przeszkód

Ludzkość przygotowani do wojny tak długo, jak oni je zwalczać. Przeszkody różnego rodzaju zawsze były częścią tego treningu. Nawet biblijne wczesnych Izraelitów warfare wykazują oznaki kształcenia poprzez wykorzystanie przeszkód. W Sędziów 3:15, zabójca Ehuda nazwany został opisany jako "związany w prawej ręce." Wielu uczonych uważa, że ??był to celowe metoda szkolenia, w której wojownicy Beniaminita związany swoją prawą rękę wzmocnienie wykorzystania ich lewej ręki, co daje im przewagę w walce (Sdz 3:21 i 20:16).

Imperium Rzymskie jawi się jako jeden z najbardziej ekspansywnych i dominujących sił cywilizacji. Ich moc istniała w dużej mierze ze względu na ich sprawność wojskową i wyższości. Rekordy z greckiego historyka Lucian pokazują, że Imperium Rzymskie zatrudniony tory przeszkód w ich szkolenie wojskowe. On pisze:

"Szkolimy [młodzieńców], aby być dobrymi biegaczy, przyzwyczajasz im utrzymać się na długich dystansach, a także czyni je chyży do ekstremalnych prędkości w niewielkiej odległości. A praca nie odbywa się na twardej, odpornej na ziemi, lecz w głęboki piasek, w których nie jest łatwo posadzić własnego nogą solidnie lub uzyskać zakupu z nim, ponieważ wymyka jej się spod jednej jak piasek ustępuje pod nią.
Wpis zawdzięczamy