Jak zaczac uprawianie sportu ekstremalnego

Jak zaczac uprawianie sportu ekstremalnego

W 1994 roku byłem traktowany w szczególny wyjazd do Lookout Mountain Cave, poniżej Ruby Falls. Byliśmy na kolacji w domu przyjaciela, a przy naszym stole spotkaliśmy parę od Lafayette w stanie Georgia. Zaczęliśmy rozmawiać o jaskiń i Pettyjohn Cave pobliżu Lafayette, gdy powiedział mi, że jedzie na specjalnej podróży do Ruby Falls. Wiedział przewodnika jaskini który brał grupę miasta urzędnika z Lafayette do dolnej jaskini w Ruby Falls w poniższym 19th wtorek, kwietnia. Zaprosił mnie przyjść, jeśli chciałbym. Musiałem zdjąć z pracy i jechać się wcześnie, ale wiedziałem, że byłoby warto. Raz na jakiś czas życia doświadczenie i moja jedyna szansa, aby zobaczyć Lookout Mountain Cave!

Gdy przyjechałem, był jedynym, sukienka w speleologii bieg, inni tylko mieli ręcznych latarek, ale byli pod wrażeniem, gdy wchodzimy do holu i winda.

Po długim powolnej jazdy w dół, windmar.com.pl my wyszliśmy z windy w przejściu Lookout Mountain Cave. Światła elektryczne były włączone. Łańcuch świateł z połowa z nich wypalony i rozprzestrzeniać daleko od siebie. Pamiętam, patrząc uważnie na zardzewiałej klatce windy i był zaskoczony, że nadal pracuje w mokrych warunkach jaskini.

Chociaż Lookout Mountain Groty nie został otwarty dla turystów już od jakiegoś czasu, zarządzanie Ruby Falls nie pozwalają naukowcom windą (wał wydobyty w latach 1928-1929) w dół w Lookout Mountain Caverns po wcześniejszym uzgodnieniu. Dostęp ten doprowadziły do ??odkrycia nowych fragmentów, ponieważ opis Barr został opublikowany w 1961 roku Wynikało to także odkrycie prehistorycznych kości sięga do ostatniej epoki lodowcowej (plejstocen). Wiele starych imiona i daty w tej jaskini są bardzo interesujące dla historyków. Mapa jaskini w książce Barr wskazuje na istnienie "Podpis Andy Jacksona." Niestety, w 2005 roku państwo windy inspektorów w Tennessee wymagane operatorów Ruby Falls do uszczelniania części szybu poniżej Ruby Falls i jaskinia jest teraz całkowicie niedostępne w 2006 roku.

Wpis zawdzięczamy printexpress.pl