Ekstremalne kolarstwo - dla kogo

Ekstremalne kolarstwo - dla kogo

Pewnie myślisz, że budowa ścieżek rowerowych brud jest bardzo ciężka praca, ale to nie jakie oc wybrać jest tak, że w ogóle. Czy nie jest tak proste, jak gra brud rower gry na siatce, ale jest to łatwiejsze niż myślisz. Jest to doskonała okazja, aby trenować skoki i biegi bez umiejętności publicznie. Chodzi o to, że po prostu trzeba mieć spokój ziemi i zawierają naturalne kontury - kopce i elewacje areału na wygląd toru. Oczywiście, im więcej odmian elewacyjne, stoki i kopce masz na własność tym lepiej dirt bike utwór może być. Nie jest to obowiązkowe, aby akrów i akrów mienia; można zrobić mały przebieg praktyki na pół hektarowej działce lub poniżej, o powierzchni 5 akrów, aby mógł zaprojektować go niemal dowolny sposób, jaki można sobie wyobrazić.

• Na początku należy włączyć naturalny kształt terenu do planu, a można to zrobić, że jazda na rowerze brud wokół nieruchomości, w następstwie naturalnego ukształtowania terenu. W ten sposób będziesz wiedział, naturalny przepływ kursu. Wykorzystanie istniejących wzgórzach jak skoki i podstawę innych jako leszcze.

• Obszar ten powinien być drenaż na początku, bo wszystkie niżej położonych obszarach staną się małe jeziora, czy jest deszcz. Omijać z tych otworów, ponieważ w ten sposób będziesz w stanie jeździć częściej i wymagają mniejszej ilości przedmiotów utrzymania.

Ekstremalne kolarstwo - dla kogo

• Powinieneś niezbędną aprobatę GET i niezbędnych pozwoleń. Pozwolenie od swoich sąsiadów powinna być pierwszy na liście, ponieważ bez tego nie ma sensu się dzieje dalej. Następnie należy upewnić się, czy nie złamie wszelkie lokalne przepisy.

• Wykonać obliczenia ogólnego kosztu budowy swój utwór Dirt Bike. Należy mieć na uwadze, że powinno swojej wynająć Bobcat i zapłacić za paliwo i dodatkowego sprzętu.
Wpis zawdzięczamy