Snowboard - jak uprawiac go bezpiecznie

Snowboard - jak uprawiac go bezpiecznie Jest również wyposażony IDS lub Inteligentnego Systemu Depower firmy. Na pasku kontrolnym Powerdrive IDS z Cabrinha Switchblade Kiteboard Kite, jest ergonomiczny uchwyt, konfiguracji 4-liniowy i opływowy kształt, jak również.

IDS zapewnia, że ??nie nagrobki warszawa ma ciśnienia bary, gdy starasz się kontrolować swój latawiec.denarte.pl Dwa etapy depower są dostarczane przez IDS. Podczas jazdy na latawiec, masz Interactive Depower, a podczas lądowania, nie jest Absolutem Depower pomóc.

Jak wcześniej wspomniano, jest jednym z najprostszych latawce można zawsze znaleźć. Jego stabilność jest naprawdę niesamowite, a więc można łatwo przeprowadzać te wzniosłe skoki. Im lepsza stabilność i gładka depower pomaga w freeride'u. Jest to popularne z dużym surfowania ożywienia, a także, ze względu na jego szybkie i również łatwe wznowienia zdolności.

Nie zapomnij spojrzeć na stałe (TM) system 2 bezpieczeństwo i Sprint (TM) pojedynczy punkt system szybkiego inflacja w Cabrinha Switchblade 2010. Inne wielkie latawce są także dostępne z Cabrinha, ale ten jest bardzo dobry, ponieważ to pozwala na jazdę w różnych warunkach wiatrowych. Jednym z ważnych powodów za jego efektywność jest jego "dwa Kania Quiver" cechy. Większość zawodników znaleźć ten charakterystyczny naprawdę pomocne.

Można uzyskać ten latawiec w kolorach czerwonym, żółtym i niebieskim. Więc, co Cię powstrzymuje? - Po prostu idź i cieszyć się Cabrinha Switchblade Kiteboard latawca.

Dowiedz się więcej o Cabrinha Switchblade Kiteboard Kite tutaj. Znajdź swój bieg kitesurfingu Cabrinha w Internecie.

Wpis zawdzięczamy