Jak bezpiecznie uprawiac sporty wodne

Chcesz zainstalować zestaw adaptacyjny siebie, aby uruchomić samochód na wodę i przedłużyć swój przebieg i zapisać te grosze! Poniżej znajdują się narzędzia metalowe trzeba będzie ukończyć konwersji.

1) elektrolizera: Również znany jako "Generator Wodoru". Ma to elektrody spiralne, które emitują więcej HH0 i wymagają mniej energii z baterii.

2) Mapa Sensor Enhancer: To urządzenie elektronicznie zmniejsza zużycie paliwa, ale nie koliduje z komputerem lub silnika. Aby zmaksymalizować oszczędności paliwa, jest to koniecznością.

3) Parownik: To chłodzi silnik dół dodając parę wodną, ??która będzie poprawić oszczędność paliwa i spalanie.

4) Podgrzewacz paliwa: Pozwoli to poprawić gospodarkę gazu przez wstępne podgrzewanie benzyny poprzez swój ciepła emitowanego przez grzejnik, więc darmowego ciepła, które w przeciwnym wypadku zostanie zmarnowany. To wymaga żadnych zmian w wężach grzejników.

5) PCV Enhancer: Pozytywna skrzyni korbowej oszczędza gaz i chroni silnik.

6) Uchwyt bezpiecznika i okablowanie: To jest podłączony do 12 V

7) Vacuum T-Connector: To podzielić przewodu podciśnieniowego w 2 do dostarczania tlenu i wodoru w silniku

8) Kilka przewodów podciśnieniowych: Trzy i pół stopy długości. Jeden, który połączy się z filtra powietrza, a drugi do kolektora dolotowego.

9) Mechaniczne zakropleniu Sprzęt: Niektóre paski kablowe do podgrzewacza paliwa, 8 bungee Paski kablowe kabel do elektrolizera, flex przewody dla wiązki przewodów, a niektóre rury winylu.

10) Katalizator: W tym przypadku sody stosuje się wody do HH0.

Aha, i wody!

Teraz masz wszystko, czego potrzebujesz, aby z powodzeniem stosować się do instrukcji, aby konwertować swój samochód do pracy na wodzie.

Mam nadzieję że to pomoże!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej z roku 2008 najgorętszych nowy trend: Wizyta tutaj: Jak konwertować swój samochód do pracy na Wodnej Powodzenia i zapisać te Pennies!

Wpis zawdzięczamy