Hydrospeed - definicja

Hydrospeed - definicja

Tak, speedball Paintball: Czy utrzymujesz grupy ludzi poszukujących słuchu z zabawnymi pistoletów mówią o Doritos i węży? Czy zastanawiasz się drukowane flagi na płot, dlaczego to jeden facet utrzymuje zakupem przypadków i przypadki farby? Czy kiedykolwiek widziałeś Paintballer z maską, która wygląda jakby został skradziony z Master Chief?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań wtedy odkryliśmy magiczną Speedball świat, który wciąż wchodzi w wszechogarniającej parasolem paintball. Choć scenariusz speedball i paintball to dwie zupełnie różne sporty, powiem ci.

Jest wiele rzeczy trzeba wiedzieć, zanim pojawi się zaangażowany w speedball paintball, jest to trochę bardziej skomplikowane niż scenariusz paintball, a może być o wiele bardziej kosztowne. Ale to cholernie dużo zabawy (i nie, nie tylko dlatego, że można ślizgać się na podłodze, podczas gdy rozkręceniu się 30 kulek na sekundę) Mimo, że jest jej częścią. Podczas gdy ja dopiero niedawno dostał bardziej zaangażowani w to, speedball dodaje zupełnie nowy aspekt tego sportu. To wymaga, aby funkcjonować jako zespół, albo dostaniesz własnością każdym razem. Każdy gracz ma w sobie coś, czego potrzebują do osiągnięcia, które opiera się na działaniach wszyscy. I to jest wspaniałe uczucie, kiedy dominują ze swoimi przyjaciółmi.

Wszystko jest różny w speedball i chcemy przygotować się do przejścia, lub po prostu zorientować się w sprawie podziału, więc wiesz, jeśli nawet są zainteresowani paintball speedball czy nie. Przekładnia jest inny, strategie, sprzęt, broń, zasady, Pola, farba, to wszystko inne, niektóre w większych sposobów niż inni. Sprawdzaj często dla przewodników, jak są one napisane.

Wpis zawdzięczamy www.wyroby-kute.pl/29-ogrodzenia-kute