Jakie sa plusy sportow ekstremalnych

Jakie sa plusy sportow ekstremalnych

Jedną z pierwszych rzeczy, przewodnik pokazał nam było podpisanie Andrew Jackson, Szyba ochronna została już dawno, ale śruby, które trzymały go w miejscu, wciąż istnieje, a może po prostu zrozumieć, podpis.

Dolną część jaskini została zalana, a schody prowadziły do ??wody. Jak szukaliśmy w poniższym fragmencie, przewodnik wyjaśnił, że woda wypełnia fragment związany z suchego przejścia w kierunku Jechaliśmy.ochronaoc.pl/porownanie-ofert-oc/ I zapytał, czy możemy wziąć go i dołączyć do grupy na skrzyżowaniu. Dwóch z nas, przyjacielu poznałem na obiedzie, a ja za przejście strumienia z wodą na naszej talii. Po tym, co wydaje się długiej wędrówce wody, słyszeliśmy głosy i dołączył do reszty grupy, moczenie mokre.

Kontynuowaliśmy przez jaskinię w kierunku pierwotnego wejście, które jest teraz zablokowana przez tunel kolejowy, słyszeliśmy jeden pociąg przejść podczas gdy byliśmy tam. Wzięliśmy przyjrzeć polach rocka baletowych, które były po stronie przejścia i powiedziano nam, że były one używane do wczesnego głosowania. Choć trudno w to uwierzyć, oni mają kwadratowy otwór w górze.

W 1905 roku wejście do Lookout Mountain Cave został trwale uszczelniona przez tunel kolejowy, aw 1928 roku szyb windy był kopany przez Leo Lambert 420 stóp w dół do znanej jaskini. Na poziomie 260 stóp otwór osiemnastu cali wysokości i pięć stóp szerokości, została odkryta. Doprowadziło to do teraz pokazać jaskini, Ruby Falls imienia żony pana Lamberta Ruby. W 1929 roku zostały otwarte wycieczki do dolnej oryginalnej jaskini. Rok później Ruby Falls był otwarty dla publiczności. A w 1935 roku wycieczki do pierwotnego jaskini, zostały przerwane w 2006 roku został zastąpiony zardzewiałe windy i wał do dolnej jaskini odcięte.

Wpis zawdzięczamy