Jak pokochac kitesurfing

Jak pokochac kitesurfing

Jeśli chcesz znaleźć najprostszy latawiec dla tych wysokich skoków i coś, co jest znane ze swojej stabilności i gładkich pociągowych pożycza, niż nie trzeba spojrzeć poza Cabrinha Switchblade Kiteboard latawca. To jest tak łatwe w obsłudze i re-launch, ponieważ jego łuku jest nieco bardziej okrągłe. W porównaniu do innych latawców, to podnosi się trochę mniej, a więc oferuje większą stabilność dla kierowcy i pozostaje mniejszy wpływ nieprzewidywalnych wiatrów. Inny niż jego prostych funkcji obsługi, można również korzystać z jego światło bar czuję. Cabrinha Switchblade Latawiec jest to, czego potrzebujesz, gdy jesteś początkującym. Należy również pamiętać, że system bezpieczeństwa w tym latawiec jest jednym z najlepszych można znaleźć - początkujący naturalnie uwielbiać.

Firma znajduje się na Hawajach pierwsza uruchomiła bowkite, który przyszedł, aby być znany jako Cabrinha Crossbow. Cabrinha Switchblade Kania został zainspirowany słynnym Latawiec surfingu mistrz Pete Cabrinha i jest to druga pozycja z firmy. Z doświadczenia ponad 38 lat, Pete Cabrinha wykorzystywane całą swoją wiedzę z latawca na pokład tyle, aby te Cabrinha Switchblade 2010 latawce. To jest jeden wielki powód, dlaczego te produkty połów fantazji tylu kiteboarding i kitesurfing entuzjastów.

Gdy używasz tego latawca, to na pewno kochają swój przewidywalny i stabilny naciąg oraz jego zdolności do latania do przodu, gdy jest odczepić. Możesz wypróbować którykolwiek z suwaków, zrzucania lub wakestyle sztuczek z tym urządzeniem kitesurfingu. W nowym Cabrinha Switchblade 2010, prędkość została zwiększona zwrotnym i ponowne uruchomienie został wzbogacony też. To jest tak łatwe w obsłudze, że dzięki niej będzie można poczuć się jak w profesjonalnym latawcem granicy.
Wpis zawdzięczamy ile ubezpieczenie samochodu